Blog.marketcity

منو

سری Persona به آمار فروش ۶٫۹ میلیون نسخه در سطح جهانی رسیده است

سری Persona به آمار فروش ۶٫۹ میلیون نسخه در سطح جهانی رسیده است

بازی Persona 5

 

شرکت Atlus در طی سالیان اخیر تلاش بسیاری کرده است تا بتواند سری Persona را رشد و توسعه دهد تا این بازی بتواند طرفداران خاص خود را جذب کند. پیش از این با عرضه هر نسخه از این سری ما شاهد فروش بسیار خوبی از بازی Persona بوده‌ایم و با ادامه این روند رو به رشد با عرضه Persona 5 آمار فروش جهانی این سری به مرز ۷ میلیون رسیده است که نشان می‌دهد اهداف سازند…

بازی Persona 5 هم‌اکنون رکورد فروش در کشور ژاپن را جابجا کرده است. این عنوان تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های کنسولی نسل جدید در این کشور شده است، Persona 5 توانست به آمار فروش ۵۵۰ هزار نسخه در کشور ژاپن دست یابد و زمانی که این بازی در غرب نیز منتشر شود بدون شک آمار فروش بازی از مرز یک میلیون نسخه فراتر می‌رود.

در حال حاضر سری بازی‌های Persona از جایگاه ویژه‌ای در میان بازیبازان برخوردار می‌باشند، این سری توانسته در آمار کلی به فروش ۶٫۹ میلیون نسخه در سطح جهانی برسد. این آمار به وسیله جدیدترین گزارشات مالی شرکت سگا منتشر شده است، در این گزارش اشاراتی به سری Megami Tensei نیز شده که توانسته به فروش ۷٫۲ میلیون نسخه در سطح جهانی دست یابد همچنین سری Etrian Odyssey فروشی معادل ۱٫۵ میلیون نسخه داشته است، بدین ترتیب با مقایسه آماری این عناوین می‌توانیم نتیجه بگیریم که سری Persona بهترین عملکرد را داشته و تبدیل به بزرگترین عنوان شرکت Atlus شده است ( به‌یاد داشته باشید که سری Persona نسبت به سری Megami Tensei عناوین کمتری را روانه بازار کرده و قدمت سری Megami Tensei ده سال بیشتر است).

بازی Persona 5 قرار است در تاریخ ۴ ماه آوریل در منطقه آمریکای شمالی و قاره اروپا منتشر شود. باتوجه به همکاری شرکت Atlus و شرکت Deep Silver در رابطه با انتشار بازی، می‌توان به فروش بسیار گسترده‌تر این عنوان در این مناطق امیدوار بود. بازی Persona 5 تا به این جای کار چه در زمینه کیفی و چه در زمینه فروش بسیار عالی و قابل قبول عمل کرده است.

منبع : گیمفا

امتیازدهی به {پست}

دسته :  آموزش و سرگرمی, نقد و بررسی بازی

دیدگاه ها

در حال بارگذاری